Prima MAX zdarma a živě

Online vysílání Prima Max

Na světě je nová televize, nese jméno PRIMA MAX, najdete na ní MAX (imum) zábavy a MAX (imum) potěšení pro všechny filmové fandy.

Pokud jste Prima MAX dosud nedokázali naladit, poradíme Vám jak novou televizní stanici dostat také do Vaší televize a to nejen na satelitu Skylink.

Prima MAX na satelitu Skylink

Prima na satelit Skylink vysílá DVB-T signál a bude tak šířený digitálním multiplexem č.3 CDG (Czech Digital Group). Doporučujeme Vám nejdříve vyzkoušet automatické ladění na Vaší televizi, pokud automatické ladění Vaše televize nepodporuje nebo pokud nemůžete pomocí automatického ladění Prima Max naladit, přejděte do ručního lazení a nalaďte si program ručně. Níže uvádíme seznam stanovišť, podle kterých můžete program naladit.

Prima MAX můžete také sledovat zdarma online.

Prima max zdarma online

Nefunguje Vám PRIMA MAX

Doporučujeme se obrátit na Vašeho poskytovatele kabelového nebo satelitního vysílání a řešit případné lazení přes něj, je možné že ve Vašem pásmu není možné Prima MAX sledovat, ale pokud již příjímáte signál z Prima ZOOM nebo Prima LOVE, nemělo by nalazení prima Max přes Satelit Skylink být žádný problém.

Pokud však sledujete pouze Prima a Prima COOL, zkuste naladit anténu na jiný směr nebo jiný kanál, protože tento signál můžete sledovat pomocí tzv. dokrývačů pod kterými nemusí být Prima ZOOM a Prima LOVE dostupný, tudíť ani Prima MAX.

Prima MAX slabý signál

Pokud máte slabý signál u Prima MAX, doporučujeme “pohrát si” s anténou a nasměrovat ji na jiný bod, aby jste zvýšili sílu signálu a mohli si tak užívat sledování filmů z této nové stanice bez zbytečného šumu a rušení.

Pokud i poté problémy s kvalitou signálu přetrvají, zvažte možnost výměny antény za silnější (tzv. s větším ziskem signálu), aby jste tak zvýšili příjem Vaší antény a opět mohli sledovat Prima Max bez zbytečného šumu.

Vysílač Stanoviště Kanál Mapa pokrytí
BRNO-HÁDY Brno - Hády 59 Brno - Hády
BRNO-MĚSTO Brno, Barvičova 59 Brno - Barvičova
BRNO Kojál 59 Brno
PRAHA Cukrák 59 Praha
PRAHA-MĚSTO Praha - město 59 Praha - město
ÚSTÍ NAD LABEM Buková hora 55 Ústí nad Labem
PLZEŇ Krašov 52 Plzeň
SUŠICE Svatobor 52 Sušice
ČESKÉ BUDĚJOVICE Kleť 22 České Budějovice
JIHLAVA Javořice 30 Jihlava
TRUTNOV Černá Hora 60 Trutnov
OSTRAVA SLEZSKA OSTR vodárna Hladnov 48 Ostrava - Slez
OSTRAVA Hošťálkovice 48 Ostrava - Hošťál
JESENÍK Praděd 51 Jeseník
ZLÍN Tlustá hora 25 Zlín
LIBEREC Ještěd 60 Liberec
PARDUBICE Krásné 34 Pardubice
KARLOVY VARY Tři Kříže 60 Karlovy Vary
ZNOJMO Kraví hora 49 Znojmo

České i zahraniční pořady v televizních stanicích ČT 1, ČT 2, ČT 24, ČT 4 Sport a jiné ke sledování online. Pokud se nacházíte v zahraničí a rádi by jste sledovali nějaké sportovní utkání na ČT 4 Sport online, máte díky online televiznímu vysílání možnost si užít tyto okamžiky jen díky připojení k internetu. Vysílání nové české hudební stanice MTV je také zdarma, ikdyž nemáte zaplacené jeho vysílání.

Díky naší stránce věnované TV online máte možnost sledovat jakoukoli televizi online a zdarma. Jste na služební cestě v zahraničí a rádi by jste měli přehled o tom co se děje doma, nebo si nechcete nechat utéct Váš oblíbený televizní pořad? Nezoufejte, díky online vysílání máte možnost sledovat TV online přes internet zdarma.

Tipy ke sledování online TV zdarma

  • Doporučujeme vysokorychlostní připojení k internetu
  • Ke sledování TV Online si nainstalujte program Windows Media Player

Co získáte sledováním online TV

  • Online přehled o tom co se děje
  • Zdarma možnost sledovat moderní a kvalitní vysílání TV na internetu
  • TV Online Zdarma je nový způsob sledování televize

Prima MAX na satelitu Skylink

Pokud chcete sledovat novou stanici PRIMA Max na satelitu Skylink, přečtěte si náš článek jak ji naladit.


České TV online

Zahraniční TV online

Mohlo by Vás zajímat…

Úklid mytí oken, včetně čištění sedaček v Mostě.

Nejlevnější a kvalitní autorádia připravená skladem k montáži naleznete v Mostě!